O firmie

Firma  SOL-DOM rozpoczęła  działalność z końcem 1995 roku. Ze swoją ofertą trafiła na rosnące  w niespotykanym wcześniej tempie zapotrzebowanie rynku na stolarkę okienną nowej generacji. Ten wzmożony popyt był dla nas dodatkowym bodźcem dla systematycznego poszerzania asortymentu  produktów, zarówno w zakresie oferowanych materiałów i systemów jak i rynku dostawców. Konsekwencją tych działań jest dzisiejsze  połączenie sprawdzonych rozwiązań technologicznych z wysokim poziomem jakości  towarów dostarczanych nam przez renomowanych producentów.

Licznych klientów indywidualnych jak i stałych odbiorców /średnio 500 zrealizowanych projektów rocznie/ pozyskiwaliśmy w naszej 15-letniej praktyce również dzięki  świadczonym usługom takim jak  montaż okien i drzwi, kompleksowa wymiana stolarki okienno-drzwiowej oraz serwis okien.

Aby sprostać oczekiwaniom klientów, których wiedza w zakresie oferowanych przez naszą firmę towarów systematycznie rośnie, służąc jednocześnie fachową pomocą  przy dokonywaniu optymalnego wyboru, pracownicy biura oraz zespół pomiarowo- montażowy  uczestniczą w procesie ciągłego  dokształcania prowadzonego przez specjalistów z branży.

Obecnie oferta naszej firmy obejmuje okna  i drzwi PCV, drewniane, aluminiowe oraz kombinacje tych tworzyw, drzwi wewnętrzne do lokali użyteczności publicznej ja i mieszkań, okna dachowe, drzwi, okna i ścianki ppoż  EI30- EI120, rolety zewnętrzne, parapety zewnętrzne i wewnętrzne w szerokiej gamie tworzywowej, żaluzje i roletki wewnętrzne oraz moskitiery. Można również zakupić u nas środki do konserwacji profili okiennych i drzwiowych, okuć i uszczelek, akcesoria okienne jak np. klamki, nawiewniki, hamulce i ograniczniki rozwarcia skrzydeł, mechanizmy stopniowania uchyłu, zaślepki na otwory odwodnieniowe itp.

Jednocześnie służymy pomocą w rozwiązywaniu wszystkich problemów pojawiających się w trakcie eksploatacji naszych wyrobów. Usługi serwisowe obejmują regulacje okien, czyszczenie i smarownie okuć, konserwacje uszczelek, wymianę okuć i uszczelek, montaż nawiewników na zamontowanych już oknach.

Co nas wyróżnia?

  • wieloletnie doświadczenie i ciągłe poszukiwania  innowacyjnych rozwiązań
  • indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta
  • konkurencyjna oferta
  • gwarantowany najlepszy stosunek ceny do jakości
  • liczne rekomendacje naszych klientów
  • specjalna oferta dla firm remontowo-budowlanych

Z kim współpracujemy: